کامپیوتر پرسش - دنیای کامپیوترها

بررسی نظرات

 

در جلسه قبل بیان کردیم که تاحدامکان ارسال نظر برای مطالب و پست های وبلاگ خود را فعال نمایید. در ادامه ی مطلب به بررسی نظرات می پردازیم.

ماوس کامپیوتر

ماوس کامپیوتر

ماوس یا موس کامپیوتر (computer mouse) یک دستگاه ورودی سخت افزار دستی است که مکان نما را در GUI کنترل می کند و می تواند، متن، آیکون ها، فایل ها و پوشه ها را انتخاب کند یا آن ها را حرکت دهد. برای کامپیوترهای رومیزی، ماوس روی سطح تخت مانند پد ماوس یا میز گذاشته می شود و معمولا در کنار مانیتور شما قرار می گیرد.

بررسی تب ها در نوشته جدید

بررسی تب ها در نوشته جدید

حال به قسمت پایانی نوشته ها در بلاگفا رسیده ایم، اکنون شما را با تب هایی که در پایین میزکار نوشته شما قرار دارد آشنا خواهیم کرد.

منبع مطلب و ادامه نوشته

در این جلسه در مورد کدهای نوشته و اصطلاحا منبع مقاله ارائه شده صحبت خواهیم کرد. همچنین در مورد ادامه نوشته (ادامه مطلب) نیز توضیح خواهیم داد.

نوشته جدید – فونت ها و انواع آن

در این جلسه نوع قلم، اندازه آن و قالب بندی متون، جهت متن ها، ایجاد فهرست و تو رفتگی، نقل قول و گزینه های پیشرفته را مورد بحث قرار می دهیم.

دانلود مقاله کاملترین مرجع افزایش بازدید سایت در سال 2019

دانلود مقاله کاملترین مرجع افزایش بازدید سایت در سال 2019

یکی از مسئله های بزرگ امروز در فضای مجازی، افزایش بازدید و ترافیک وبسایت هاست، برهمین اساس ما یک کتاب در زمینه راهکارهای افزایش بازدید را برای شما آماده کرده ایم که می توانید در انتهای همین مطلب آنرا دانلود و مطالعه فرمائید.

نوشته جدید – رنگ متون و چنیش آن ها

در جلسه قبل در مورد نحوه قراردادن چندرسانه ها، جداول، شکلک ها و خط افقی صحبت کردیم، اکنون در مورد رنگ عبارت های نوشته شده و نوع چینش آنها صحبت خواهیم کرد.

رپورتاژ آگهی ویژه