پس از مدّت ها تصمیم به ایجاد این صفحه گرفتیم، شما می توانید لینک های خود را به صورت 100% رایگان و بدون پرداخت هیچگونه هزینه و حتی ثبت نام در این صفحه ثبت نمایید. و امّا نحوه ی کار: 

1» نام وب سایت + 50 تا 1500 کلمه توضیح در مورد سایت (کمتر از 50 کلمه تأیید نمی شود) + لینک وب سایت

2» ارسال به پشتیبانی سایت

3» بررسی و تأیید لینک

4» ثبت لینک در این صفحه

بک لینکهای تا کنون ثبت شده

معرفی وب سایت ها:

گوگل: یک موتور جستجو است که می تواند برای پیدا کردن اطلاعات متنوع مانند وب سایت ها، تصاویر، نقشه ها، ویدئوها، پاسخ به سوالات روزمره و... به کاربران کمک کند. این سرویس به صورت شبانه روزی در دسترس است. گوگل با استفاده از یک برنامه کامپیوتری به نام خزنده وب به میلیاردها وب سایت در دسترس جهان دسترسی پیدا می کند و محتوای آنها را برای "کلمات کلیدی" جستجو شده نمایش می دهد. سپس آنها را فهرست می کند تا نمایشی دقیق تر و بهتر داشته باشد، برای مثال هنگامی که وارد وب سایت گوگل می شوید و در کادر اصلی آن عبارت "کامپیوتر پرسش" را تایپ کنید، تمام محتواهای مربوط به کامپیوتر پرسش نمایش داده می شوند.

بک لینک چیست؟

بک لینک ها لینک های وارد کننده و لینک های دریافت مخاطب نیز نامیده شوند، بک لینک زمانی ایجاد می شود که یک وب سایت به غیر وب سایت شما، وب سایت شما را لینک می کند. به عبارت ساده تر لینک کردن یک وب سایت دیگر را بک لینک می گویند.

بک لینک

چرا بک لینک بگیریم؟

بک لینک ها در مبحث سئو «SEO» بسیار مهم هستند، هنگامی که سایت دیگری شما را لینک می کند موتورهای جستجو اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت.

در اصل بک لینک ها سیگنال های مثبتی هستند که باعث محبوبیت شما در نتایج جستجو می شوند. اگر بعضی از صفحات وب یا وب سایت بک لینک های خوب و باکیفیت دریافت کند در نتیجه باعث رشد شما در نتایج کلمات کلیدی می شود. بنابراین یک بک لینک خوب می تواند تأثیر بسیار زیادی در موقعیت سایت شما داشته باشد.

خرید و ساخت

بک لینک های جزئی از سئوی خارجی محسوب می شوند، همانطور که می دانید سئو دارای دو بخش اساسی و دو روش کلی است که شامل: سئوی داخلی، سئوی خارجی، سئوی کلاه سیاه و سئوی کلاه سفید می باشد. فرآیند بک لینک ها معمولا به دو روش انجام می شود: 1- خرید بک لینک 2- ساخت بک لینک

به هر طریقی که شما اقدام به خرید تبلیغات در سایت های اینترنتی نمایید، در واقع از روش کلاه سیاه استفاده می کنید که مورد پسند موتورهای جستجوی بزرگ مانند گوگل نمی باشد.

برخی از بک لینک ها ارزش بیشتری از دیگر بک لینک ها دارند، این ارزش ها براساس معیارهای مختلفی همچون تعداد کلیک ها، نمایش، متن لنگر و غیره محاسبه می شوند.

برای ارسال لینک وب سایت خود به همراه توضیحات تکمیلی از طریق پشتیبانی آدرس وب سایت خود را ارسال کنید. بدیهی است هرچقد توضیحات بهتر و بیشتری ارسال کنید نتیجه بهتری خواهید گرفت.


برچسب

آموزش کامپیوتر |

پربازدیدترین

از اینجا می توانیدمحبوب ترین مطالب را مشاهده کنید