دوره ی آموزش مفاهیم کامپیوتر از رسانه ی کامپیوتر پرسش یک آموزش پایه در زمینه سواد کامپیوتری است. در این برنامه آموزشی به دانشجویان مباحث اصلی و کلی مانند ارسال و دریافت ایمیل، مرور اینترنت، تهیه پایگاه های اطلاعاتی و غیره را آموزش خواهیم داد.

آموزندگان

همانطور که گفتیم در این دوره در مورد مقدمات مفاهیم کاربردی کامپیوتر صحبت خواهیم کرد. این دوره شامل هشت قسمت درباره ی مفاهیم اساسی کامپیوتر می باشد. در هرقسمت به طور مفصل و جامع درمورد مفاهیم کامپیوتری صحبت خواهیم کرد. زبان مورد استفاده در کل آموزش قابل فهم و آسان است. این آموزش با مفاهیم اساسی کامپیوتر آغاز می شود و سپس در مورد مایکروسافت ورد، اکسل و پاورپوینت نیز صحبت خواهیم کرد.

در فصل پنجم و ششم، درباره ی استفاده ی روزمره ی اینترنت در زندگی و همچنین نحوه ی استفاده از آن است. بنابراین هرکسی که می خواهد دانش پایه ای یا حتی خیلی کم خود را در زمینه ی کامپیوترها به سطح متوسطی برساند این دوره مفید خواهد بود.

قبل از شروع آموزش

برای این که بتوانید این دوره ی آموزشی را سپری کنید به هیچ نیاز قبلی در زمینه کامپیوتر نیاز ندارید. در واقع خود این دوره مقدمه ی یادگیری استفاده ی کاربردی از کامپیوتر است. فقط یک دانش عمومی در حدخواندن و نوشتن زبان فارسی به شما در یادگیری این زبان کمک خواهد کرد.

ورود به جلسه اول


برچسب ها

آموزش کامپیوتر | مبانی کامپیوتر | مقدمات کامپیوتر | برنامه نویسی کامپیوتر | کار با سیستم عامل |
آخرین به روزرسانی این مطلب:

2019-04-24T19:38:39


پربازدیدترین

از اینجا می توانیدمحبوب ترین مطالب را مشاهده کنید